13 груд. 2019

Всеукраїнський тиждень права у Вучківському НВК

Відповідно до плану заходів щодо проведення Всеукраїнського тижня права у Вучківському НВК з 09 по 13 грудня було проведено заходи, спрямовані на забезпечення захисту прав дитини , дотримання національних та загальнолюдських морально-естетичних принципів, традицій. Особливо цікаво у школі серед учнів 9 класу був проведений правовий брейн-ринг на звання кращий майбутній юрист школи.
21 лист. 2019

День Гідності та Свободи

З нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи, 21 листопада у Вучківському НВК І-ІІ ст. було проведено ряд заходів, спрямованих на вшанування патріотизму та мужності людей, які виступили на захист демократичних цінностей, відстояли національні інтереси, європейський вибір нашої держави.
15 лист. 2019

Безпека дорожнього руху

Тиждень безпеки дорожнього руху у Вучківському НВК
9 лист. 2019

День української писемності і мови

У Вучківському НВК відзначили День української писемності і мови
28 жовт. 2019

75-та річниця вигнання нацистів з України

У Вучківському НВК відзначили 75-ту річницю вигнання нацистів з України. Саме 75 років тому міста та села України були остаточно звільнені від фашистських загарбників. Найбільша цінність будь-якої держави - люди - отримали мирне небо над головою. І сьогодні ми вшановуємо пам’ять тих, завдяки кому це стало можливим. Пам’ять тих, хто самовіддано рятував рідну землю і здобув перемогу над окупантами, назавжди жива у наших серцях!
6 жовт. 2019

День вчителя

З Днем вчителя
4 жовт. 2019

Урок доброти у 2 класі

Сучасний світ занадто жорстокий, тому так важливо змалечку виховувати у дітей доброту, уважне, дбайливе ставлення та відповідальність до домашніх тварин. Співчуття дитини до свого вихованця – дуже важлива якість. Ставлячись до тварин з любов’ю, дитина вчиться поважати тих, хто слабший і це допомагає малюкові стати гуманною людиною, яких потребує сьогодення та суспільство.
29 вер. 2019

До Дня пам’яті жертв Бабиного Яру.

26 вер. 2019

Всеукраїнський День бібліотек

З метою формування потреби в щоденному читанні, виховання бережливого ставлення до книги шкільний бібліотекар М.Д. Шегута провела бібліотечний урок з учнями початкової ланки
25 вер. 2019