Прес-реліз

про Вучківський НВК І-ІІ СТУПЕНІВ

Рік заснування

Директор  школи

Юрик Василь Михайлович освіта вища, за фахом  вчитель  математики, має  вищу кваліфікаційну категорію, звання "Старший вчитель"

Заклад очолює з 1984 року.

Контингент учнів

У 2018/2019 н.р.   охоплено навчанням  на 05.09.2018р. 107  учнів, з них учнів 1-4 класів – 34 учні, 5-9 класів –38 учнів, вихованців ДНЗ -- 29 дітей.   Випускників 11   учнів, з них: претенденти на  Свідоцтво з відзнакою -- 2 учнів.

Мова навчання

Українська мова.

Педагогічний колектив

Педагогічний колектив нараховує 24 педагоги, з них 19 чол. мають вищу освіту, 5 чол. – середню спеціальну. Вищу кваліфікаційну категорію мають 5 чол., І  кваліфікаційну категорію –5 чол., ІІ кваліфікаційну категорію –4 чол., категорію „спеціаліст” – 10 чол, звання «старший вчитель» - 2, звання «Відмінник освіти України» -1,

Забезпечення харчуванням

Гарячим безкоштовним харчуванням планується охопити  на 100% - 34 учні  початкових класів та 12 дітей пільгових категорій . За рахунок батьківської плати  харчуються 4 учні.

Творчий потенціал

(інформація про участь учителів у інших професійних конкурсах)

Педагогічний колектив працює над проблемою «Управління якістю навчального процесу як умова досягнення сучасної якісної освіти».

Шегута М .І.  підготувала учасника районного етапу у Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.

Гурткова робота

В школі працює 5 гуртків

Підвіз учнів та вчителів

До школи потребують підвозу - 20 учнів та  8 вчителів.

Матеріально-технічне забезпечення

В НВК є 9 навчальних кабінетів, 1 комп’ютерний клас, 1 мультимедійний клас , спортивна зала та футбольний майданчик, 1 майстерня, їдальня.

Бібліотечний фонд налічує –  752 примірників:     підручників – 187.

Досягнення вихованців

Щорічно учні школи беруть участь у районному та обласному етапах Всеукраїнських  учнівських олімпіад. У 2018/2019  посіли 3 призових місць у ІІ етапі Всеукраїнських  учнівських олімпіад:  У Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України  взяла участь і посіла І місце Липей Ельвіра.  Куруц Іванна посіла призове місце в районному етапі Міжнародного конкурсу імені П.Яцика.

Учні школи брали активну участь   у  районній спартакіаді.  у  спортивних змаганнях з футболу  посіли ІІ місце .